Najlepszym sposobem na aktywizację dziecka jest danie mu najlepszych narzędzi do tego. Doskonałą propozycją jest trampolina ogrodowa. Dzięki której bez problemu zmobilizujesz swoje dziecko do ruchu na świeżym powietrzu. Zadba ona o prawidłowy rozwój fizyczny młodego człowieka, dając mu przy tym dużo radości. Wiadomo, że w młodym wieku jest to bardzo istotne dla zachowania zdrowia na następne lata. Oprócz walorów fizycznych korzystanie z trampoliny pomaga także budować kontakty społeczne z rówieśnikami oraz podwyższa kompetencje społeczne co zaprocentuje w przyszłości. Wspólna zabawa buduje więzi i rozwija, zapadając na długie lata w pamięci. 

Doskonale pamiętamy nasze nie tak odległe dzieciństwo, spędzaliśmy wolny czas z kolegami na podwórku, bawiąc się od świtu do zmierzchu w wymyślone zabawy. Dziś, co mocno da się zauważyć, że dzieci preferują swój wolny czas i uwagę przekierować na sprzęty elektroniczne. Spędzając nieraz długie godziny patrząc się w kuszący ekran telefonów i komputerów. Psując swój wzrok, kręgosłup, narażając się na otyłość, a także zaniedbując całą swoją dziecięcą psychomotorykę. To my rodzice musimy zadbać o cudowne dzieciństwo naszych najmłodszych. Mając tak dużego oponenta, współczesny rodzin musi wysunąć naprawdę potężne działo i wykazać się nieraz wysoką wyobraźnią aby zachęcić swoje dziecko do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Oczywiście nie tylko dzieci będą uradowane z trampoliny, także dorośli znajdą w tym przyjemność. Skakanie na trampolinie nie wymaga specjalnych umiejętności, a korzyści jakie za tym płyną są olbrzymie. Pozytywnie wpływa na nasze zastygnięte przez pracę stawy, czy spięte barki i kark. Skakanie na trampolinie pozwoli Ci w banalnie łatwy sposób odstresować ciało i umysł. Wiadomo jak istotne dla naszego zdrowia jest efektywne zrzucanie napięcia. Dodatkowo wpłynie także pozytywnie na wygląd całej sylwetki. Bowiem podczas godzinnego skakania na trampolinie można zgubić około 800 kcal!

Wystarczy, że w swoim ogrodzie dysponujesz kawałkiem przestrzeni a będzie ono idealne aby umieścić w niej trampolinę ogrodową. Prezentujemy trzy dostępne rozmiary, o średnicy: 245cm, 305cm i 370cm. Wybierz odpowiednią dla siebie.

Trampolina jest skonstruowana w bezpieczny sposób. Do każdego zestawu dołączana jest drabinka, aby wygodnie dostać się do środka oraz siatka na zamek, zabezpieczająca przed wypadnięciem. Zapewnij zabawę na najwyższym poziomie sobie i swoim najbliższym, ponieważ dobra zabawa nie zna wieku!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od ORLEN Paczka.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl